Üniversitelerin Taban Puanları

TYT Matematik Konu Anlatımı Kitapları Önerileri Tavsiyeleri

03.10.2018

Sizlere bu yazımızda, üniversite sınavlarına girecek öğrencilerin merakla beklediği, TYT matematik konu anlatımlı kitap tavsiyeleri nelerdir? TYT konu anlatımlı matematik kaynak önerileriniz nelerdir ? gibi soruları sizlere TYT konu anlatımlı matematik kitap önerileri başlığı altında buluşturuyoruz.

Aslında kısa bir süre önce kolay, orta ve zor seviyelerde 2019 TYT matematik kitapları yazımızı sizlerle paylaşmıştık. Burada daha çok tyt matematik soru bankası kitapları üzerinde dursakta seviyenize göre kitap önerilerinde bulunmaya çalıştık.

TYT Matematik Konu Anlatım Tavsiyeleri

Okyanus Yayınları TYT Matematik Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
Kitabın her ünitesi sizlere sanki özel ders veriyormuş gibi hazırlanmış. Her ünite özel derse uygun olarak birer seanslık bölüme ayrılmıştır. Hal böyle olunca sizler konuları parçalamadan anlamlı bir bütülük dahilinde ilerleme oluyor. Her ünitenin konu anlatımı bittikten sonra mikro konu anlatımı testleriyle birlikte öğrendiklerinizi unutmadan testleri çözerek konuyu pekiştirmiş olacaksınız.

FDD Yayınları YKS 1. Oturum TYT Matematik Konu Anlatımlı
Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz konu anlatımlı bu kitabı tercih ederek konularınızı pekiştirebilirsiniz. Yeni sisteme uygun olduğu için rahatlıkla bu kitabı kullanabilirsiniz.

Esen Yayınları TYT Matematik Konu Anlatımlı
Esen yayınları her yıl öğrencilerden tarafından hem de öğretmenler tarafından kalitesini konuşturan bir yayındır. Her derste başarılı olduğu gibi matematik dersinde de oldukça başarılıdır. Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz konu anlatımlı bu kitabı tercih edebilirsiniz.

Kronometre TYT Matematik Akıllı Kitabım Konu Anlatım Fasikülleri
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış olduğu değişikliklere uygun olarak hazırlanmış bir kitaptır. İçerisinde yer alan 4 fasikülde konu anlatımı,etkinlikler,çözümlü testler ve konu testleri yer alıyor.Oldukça kapsamlı bir kaynak olan bu kitabı sınav süresi boyunca kullanarak kaliteli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.universitehayali.com