Üniversitelerin Taban Puanları

DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2019 Taban Puanları

23.07.2019

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümünün üniversite bazında 2019 DGS taban puanları. 2019 yılı için DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümü taban puanları ve Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümü bulunan üniversiteler listesi.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümü hangi üniversitelerde bulunur ? Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümünün bulunduğu üniversiteler ve Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümünün taban puanlarına yönelik bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği taban ve taban puanları. kontenjan sayıları, başarı sıralamaları listesi

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği ile ilgili aşağıda bulunan taban puanları 2018 yılında yapılan DGS sonuçlarında ki yerleştirmeler esas alınmış olup, 2019 yılında yapılacak olan DGS yerleştirmelerinde Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümü yerleştirmesinde baz olarak kullanabileceğiniz taban puanlarıdır.

DGS 2019 Yılı Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

ÜNİVERSİTE ADI
FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL
BÖLÜM
PUAN TÜRÜ
KONT
YER
TABAN PUAN
EN BÜYÜK PUAN
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi
Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
SAY
3
3
282,41662
286,30633

DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralamaları, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları,DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü kontenjanları, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Taban ve Tavan Puanları 2018 2019,2019 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.universitehayali.com