Üniversitelerin Taban Puanları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 Yıllık Taban Puanları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 yıllık bölümlerin taban puanları tablosu. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2018 – 2019 dönemi için 4 yıllık bölümlerine ait taban puanları bilgileri.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2018 2019 Taban Puanları, Başarı Sıralamaları ve Kontenjan Sayıları gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bünyesinde 4 yıllık hangi bölümler bulunmaktadır, bu bölümlerin taban puanları nedir, en yüksek ve en düşük giren öğrencinin puan bilgileri ve bölümlerin kontenjanları kaç kişidir gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi en güncel taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgileri sizlerle.

2019 Yılı Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 Yıllık Taban Puanları ve Kontenjanları

ÜNİVERSİTE ADI FAKÜLTE BÖLÜM ADI TABAN PUANLARI KONT. YER. OB Kont. OB Yer. OBK Taban Puanları OBK En
Büyük
Puan
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği (Ücretli) 289,51542 30 5
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) 308,32947 30 3
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) Sınıf Eğitimi Fakültesi Sınıf Öğretmenliği (Ücretli) 10 0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.universitehayali.com